Jul 18th اعمال محدودیت در پنل ریسلو

 اخیرا سیاست های جدید محدودیتی در خدمات resello  ایجاد شده که متن کامل اطلاع رسانی به همراه ترجمه ی آن به شرح زیر می باشد :   مشاهده متن کامل   ترجمه ی کلی متن به شرح زیر می باشد : " این محدودیت ها ... بیشتر »

Aug 3rd سرویس Cpanel آلمان

سرویس Cpanel در دیتاسنتر آلمان بر روی سرور های قدرتمند با هارد SSD راه اندازی شد .
برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید.
لیست قیمت های Cpanel آلمان مروا هاست

Nov 12th تغییرات سرور مجازی

شرکت مرواهاست به منظور ارتقاء کیفیت پهنای باند و جابه جایی لینک اینترنت و ارتقاء مشخصات فنی سرور تغییراتی بر روی سرور های مجازی ایجاد نموده است که می توانید جزئیات را در تعرفه این بخش و در لینک ... بیشتر »

Aug 6th هاستینگ رایگان93/05/15

کاربران گرامی، مرواهاست به منظوررفاه حال عزیزانی که نیازمند صفحه ای با فضای کم هستند پکیج هاست رایگان  درنظر گرفته است همچنین شما می توانید علاوه بردریافت هاست رایگان از یک عدد دامین با ... بیشتر »

Jul 22nd تخفیف خرید سرورهای اختصاصی93/04/31

کاربرانی که تا پایان شهریورماه جهت خرید سرورهای اختصاصی مرواهاست اقدام نمایند ، می توانند از 10% تخفیف مرواهاست با کد تخفیف  morva-ded استفاده نمایند. تعرفه های سرورهای اختصاصی مرواهاست در ... بیشتر »

Jul 13th سرور اختصاصی ایران93/04/22

تعرفه های جدید سرور های اختصاصی در دیتا سنتر ایران را در لینک زیر مشاهده کنید. تعرفه های جدید سرور های اختصاصی مرواهاست در ایران شما همچنین می توانید سرور با مشخصات دلخواه خود را نیز ایجاد ... بیشتر »

Jun 16th باشگاه مشتریان وفادار 93/03/26

به باشگاه مشتریان وفادار مرواهاست خوش آمدید! در این باشگاه، 3 گروه کاربر وجود دارد: کاربرانی که اولین بار از مرواهاست خرید می‌کنند: (گروه برنزی) این گروه کاربران، با اولین خرید خود از ... بیشتر »

Jun 7th سرویس‌های VPS ایران و امریکا 93/3/17

  تعرفه‌ها و امکانات جدید VPS (سرور های مجازی) مروا هاست را در لینک زیر مشاهده کنید:مشاهده تعرفه های سرور های مجازی ایران و خارج از ایران از جمله امکانات این سرویس جدید موارد زیر ... بیشتر »

May 19th سرویس جدید میزبانی شخصی 93/02/29

سرویس جدید میزبانی شخصی 93/02/29 سرویس جدید میزبانی شخصی  بر روی سرور های لینوکسی با قیمت بسیار مناسب راه اندازی شد که  قابل استفاده برای سایت‌های کم بازدید و شخصی است. قیمت این سرویس ها ... بیشتر »

Apr 20th مشکل امنیتی خونریزی قلبی

مشکل امنیتی خونریزی قلبی93/01/31 به تازگی باگ امنیتی جدید در نسخه قدیمی نرم افزار open ssl  در اینترنت منتشر شده که به هکرها اجازه میدهد به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشند. شرکت مرواهاست در ... بیشتر »