مرواهاست

مرکز آموزش

گواهی SSL در دنیا  پرینت این مقاله

بطور کلی، امروزه گواهی SSL یکی از موارد لازم جهت جلب اعتماد بیشتر کاربران به وبسایتها می باشد. شما با مراجعه به اکثر وبسایتهای معتبر، نظیر سرویس های Google ، Yahoo،  Microsoft و... می توانید علامت قفل سبز رنگ SSL را در نوار Address Bar مرورگرتان، ملاحظه نمایید و به این ترتیب از  ایمن بودن تراکنشهایی که انجام میدهید مانند وارد کردن اطلاعات کارت های بانکی یا ارایه پسوردها و اطلاعات محرمانه دیگر در این وبسایتها، اطمینان حاصل نمایید.

در ایران نیز طی سالهای اخیر سازمان ها و شرکت های زیادی جهت ایمن نمودن بستر ارتباطات بین کاربران و وبسایتها، بالابردن اعتبار وبسایت و نیز پیشی گرفتن از رقبای خود، به انجام اقدامات امنیتی از جمله استفاده از گواهی های SSL روی آورده اند.

شرکت مروا هاست نیز با ایجاد بستری مناسب، مراحل تهیه و فعال سازی انواع گواهی SSL را به مراتب آسان تر نموده تا هر گونه وبسایتی اعم از وبسایتهای شامل اطلاعات حساس و مهم، وبسایتهای مرتبط با ادارات، سازمان ها، نهادها و ارگان های دولتی و غیر دولتی نظیر بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و همچنین وبسایتهای مرتبط با فروشگاه های اینترنتی، بازارچه های آنلاین، و سایر وبسایتهای تجاری و بازرگانی، تا وبسایتهای کوچک و متوسط با اهداف گوناگون خبری، خدماتی، بلاگ ها و....، بتوانند با نصب گواهی SSL، وبسایتهای خود را ایمن تر نمایند و اعتبار و ارزش وبسایت خود را از هر نظر بالاتر ببرند.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

در همین زمینه

گواهی SSL چیست؟
آیا هنگام مراجعه به برخی وبسایتها متوجه وجود علامت قفل سبز رنگ در ابتدای نوار آدرس مرورگرتان شده...
لزوم فعال سازی ssl
در دنیای آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی، تهیه گواهی SSL از اقدامات پایه جهت بالا بردن امنیت...
تاثیر گواهی ssl در امنیت بیشتر وبسایت ها
بصورت پیش فرض، وبسایتها با استفاده از پروتکل HTTP و پورت پیش فرض 80 با سرور ارتباط برقرار می...
تاثیر گواهی SSL در سئوی وبسایت چیست؟
بطور کلی، امنیت یکی از مهمترین فاکتورها در ارزیابی اعتبار وبسایتها می باشد، از این رو وبسایتهایی...
تاثیر گواهینامه SSL در افزایش اعتماد کاربران چیست؟
امروزه، در دنیای وب اکثر کاربران با چالش های گوناگونی از جمله ترس از هک شدن و ربوده شدن اطلاعات...